You are viewing a single comment's thread from:RE: Вагонка, картопля, вечеряView the full contextdarina14 (77)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Які рози гарні
Так, дякую! 😊 Цього року вони дуже гарно цвітуть, дружина каже це тому що не було ще сильної спеки , а більш прохолодна погода. Бо троянди не надто люблять спеку і надмір сонця, виявляється.
Еслі не секрет. Ви чимось удобрюете їх