You are viewing a single comment's thread from:RE: Пишу в екранView the full contextView the direct parentcranium (79)Author | Delegate [15000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • 15 hours ago Ні, я відсвяткував тому увімкнув режим добрий Наруто, який тільки і слже зо всім посміхатись