You are viewing a single comment's thread from:
RE: Кадри з фільму "Боги Єгипту".
Гарний допис. Напевно купу часу іитратила на монтування відео. Я, до речі, не бачив цей фільм...
Гарний допис. Напевно купу часу іитратила на монтування відео. Я, до речі, не бачив цей фільм...
Не відразу все робила. По трошку, тому, не можу сказати що на це - пішло багато часу. Принаймні я цього не відчула. Якось так. Дякую.
Отут,
Здивував. :)
Точно не дивився. Пішов проглянув рік виходу і розумію, що я б точно запам'ятав одноокого героя
Сет видер очі. Гор не весь фільм одноокий. 😂😂😂
Ох цей Сет. Та все рівно б запам'ятав. Такі моменти гарно застрягають в пам'яті.