You are viewing a single comment's thread from:

RE: 05.05 "оп'ять п'ять і знову двадцять п'ять" 😅🤣

in Ukraine on Steem2 months ago

Я б щ задоволенням послухала чи прочитала цю історію, не зважаючи на твою рецензію. Але, нема як

Взагалі в Єфремова дуже багато уваги в романах приділяється зіркам. Думаю, тобі б сподобалось в рази більше

Sort:  
 2 months ago 

Так, якщо згадують зірки, я вже - кайфую від цього.

 2 months ago 

Цікаво, це стосується тільки зірок що на небі, чи працює і тоді коли тебе називають зіркою?
Обережно з відповідю - будь-яка інформація може бути використана проти тебе (жартую) 🤣🤣🤣

 2 months ago 

чи працює і тоді коли тебе називають зіркою?

Зі мною це - не спрацює. Свідомість від солодких речей ніколи не втрачала і якщо хтось і назве мене зіркою - не засяю. 🤭

 2 months ago 

... повірю на слові ...

 2 months ago 

Щось не дуже переконливо, віриш на слово. 😅

 2 months ago 

Thank you so much!!!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59662.52
ETH 1568.80
USDT 1.00
SBD 0.42