Sort:  
 5 months ago 

Добре, що я тільки що поїла. Інакше я б тебе теж згадувала. 😆😆😆

 5 months ago 

Не злим, тихим словом? Ладно. Пожартував, привіт передав, піду коменти почитаю і потім треба буде зникнути до нічного посту. Не скучай, напарнік, по коментуванню.

 5 months ago (edited)

Саме такі слова в мене й були в голові - не злим, тихим словом… але потім я подумала про те, що «не злим», - не зовсім вірне формуванням того, що б я відчувала до напарника по коментуванню.

 5 months ago 

подумала про те, що «не злим», - не зовсім вірне формуванням того, що б я відчувала до напарника по коментуванню

Лдно, визнаю вчинив як підліток, знайшов чим дразнитись, вибачай

 5 months ago 

Ха ха. Ну що ж не вибачайся. Може ти в душі підліток. І тому таке робиш. Що ж поробиш. Від своєї природи не стікти.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64403.75
ETH 1732.52
USDT 1.00
SBD 0.42