Недарма саме перед дощем у мене ледь не вибухнула голова — стався різкий напад болю. Можливо, моя довбешка так відреагувала на зміну погоди.
Співчуваю!!! В таких випадках гарно допомагає своєрідний метой "йти на погоду". Тобто - випити знеболююче і вийти на свіже повітря щоб швидше адаптуватись до погодніх змін.