You are viewing a single comment's thread from:

RE: Арти.

in Ukraine on Steemlast year

Але не вірю що якщо спатиму, а я сплю більше ніж ти то мій титанік стане аполоном що полетить у космос.

Зате встигне провести на кілька десятків чи стонів більше навколо-світових ресів і менше треба буде перейматичь через ремонт🤣😅

Sort:  
 last year 

Не люблю ремонтувати - утилізую. 😂😆😆
Цікава обписка.

 last year 

🤣🤣🤣 ой, тільки помітив. Це ж треба...
Я ж пишу, що коли голова вимикаються - народжуються ось такі шедеври.

Не люблю ремонтувати - утилізую. 😂😆😆

Будь обережнішою в таких висловлюваннях, подумай про ближніш і про мене. З ким мені тоді вести ось такі задушевні розмови?

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 64020.17
ETH 1733.40
USDT 1.00
SBD 0.42