You are viewing a single comment's thread from:

RE: Арти.

in Ukraine on Steemlast year

В мене є шикарний секрет, який здатний не тільки полагодити твій корабель а й забезпечити йому далеке та щасливе плавання.
Правда він настільки простий і банальний, що ти можеш не сприйняяти його серйозно... Ну, тут спава твоя, вирішуй сама вірити мені чи ні...

І так, секрет - постав якість та тривалість сну на 2 місце в списку приіоритетів в своєму житті (на першому, апріорі, - здоров'я та захист своєї родини)

Будь-ласка ☺ Сподіваюсь послухаєшься... Добраніч.

Sort:  
 last year 

Щось я згадую такий кухонний агрегат як - машинка для нарізання лапші. Хочеш щоб моє життя пройшло сумно й марно ? Ні. Я буду робити все - що мені заманеться🤣🤣🤣🤣
Їсти нутеллу ложками, запивати її кавою налитою в двох літрову банку, смалити цигарки, не спати по ночам і робити все, що мені схочеться.

 last year 

Життя твоє - вирішувати тобі. Сприймай як знаєш. Та якщо для тебе важливо тверезо мислити (ой, а думати ти по ходу любиш), то найкраще це виходить після того як добре виспався 🤪

Звісно, у всіх правилах є виключення... Та коли не має більш цікавих чи приємних можливостей як провести час - я обераю сон, а то і так, щось розслабився, весь режим псу під хвіст.

Я мало про що можу говорити із 100% впевненістю, та про важливість сну я говорю із 1000% впевненістю.

Отак от, ти їм секрети розкривай а вони тебе пиздоболом обзивають (це я про машину з лапшою)😅 Піду з горя спати, може в ночі насниться Есмиральда 🤩

 last year 

(це я про машину з лапшою)

Я не називала тебе 3.14зда⚽️ом

Але не вірю що якщо спатиму, а я сплю більше ніж ти то мій титанік стане аполоном що полетить у космос.

 last year 

Але не вірю що якщо спатиму, а я сплю більше ніж ти то мій титанік стане аполоном що полетить у космос.

Зате встигне провести на кілька десятків чи стонів більше навколо-світових ресів і менше треба буде перейматичь через ремонт🤣😅

 last year 

Не люблю ремонтувати - утилізую. 😂😆😆
Цікава обписка.

 last year 

🤣🤣🤣 ой, тільки помітив. Це ж треба...
Я ж пишу, що коли голова вимикаються - народжуються ось такі шедеври.

Не люблю ремонтувати - утилізую. 😂😆😆

Будь обережнішою в таких висловлюваннях, подумай про ближніш і про мене. З ким мені тоді вести ось такі задушевні розмови?

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64133.97
ETH 1744.40
USDT 1.00
SBD 0.42