You are viewing a single comment's thread from:

RE: Спляча красуня (2025)

in Ukraine on Steemlast year

Шикарна розповідь. Дракончик - взагалі красень.

image.png

Такий весь уті-путічка!!! Як можна було про такого красеня нічого не написати🤯

Sort:  
 last year 

Не знаю. Мене він злякав. Такі очі. Пар з ніздрів. 😆😆😆😆

 last year 

🤣🤣🤣
Я думаю всі дракони виглядають дуже страшними, до поки не починають говорити. Потім все стає на свої місця 🤣🤣🤣

 last year 

Ну деякі відразу дружелюбні. Наприклад в Рая - останній дракон.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60049.63
ETH 1572.05
USDT 1.00
SBD 0.42