Розкажу що є амулет, що називається Горгонейон. Про який ви можете почитати ось тут. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%B9%D0%BE%D0%BD
Безсовісна, заставляєш лінивих втомлених людей читати вікіпедію. А я яй!!!
Змушує мене @cranium креативити, а не просто викладати арти. От поганець 😅
Це краща похвала мені за весь сьогоднішній день
Міг не читати я не змушувала. :)))
Ага. Я згадую тебе і думаю ну чого я повелась…((((
Не розумію, про яке "я повелась" ти маєш на увазі. Та, приємно що конструктивна критика дає свої плоди.
Важко мені кожен день писати дописи включаючи мізки. Не моє це. Мені треба ліниві дописи інакше я зʼїду з рельсів 😂
Не прибідняйся...
Та коли справді в ге (спочатку обписався а потім вирішив залити) ресурсному стані - можна й треба сачкувати, щоб не бикувати 😅🤣 без натяка, просто в риму
Нічого не зрозуміло
забий, то так - пустословлю, від скуки. Сьогодні вирішив дати трохи відпочити ногам, от лежу й спілкуюсь. Добре, що багато людей онлайн, не доводиться довго чекати на відповіді.
Треба тікати з он-лайну. А то я прокинулась вночі не виспана зараз. Ще дурниць напишу.
Як знаєш. Відпочивати точно треба і я сьогодні чим активно займаюсь після роботи 🤪
Дякую, що складала компанія (якщо все ж таки вирішиш побігти)