Так і хотілось написати: "ці руки нічого не брал". Та все ж таки це буде неправда!!!
Ці руки багато що брали за вчорашній день. І каркас, і з'єднання, і переноску, і ще цілу купу інших інструментів.
Єдине що не написав, як так ти умудрився пропустити такий великий ювіле, як 60 років Тещі і залишитися вдома??? Для мене це залишається важливим питанням. питанням
Та нічого я не пропускав 😂. В моєї тещі торік 60 років було, а швагро поїхав на день народження мами. 😁 Для моєї сестри це свекруха, не певен, що існує якийсь "титул" в даному випадку і для мене)))
Тепер все стало на свої місця, а то я дкмав що ти знайшов якийсь чудодійно відмазуючий від поїдок до тещі засіб
Та я і не відмазуюся від поїздок до тещі 😁. Я зі своєю тещею дружу 😉
Бо в мене є рецепт
Від першої я жив 210 км та це не спасало від поїздок 1 разина місяць. Зараз відстань 350км і до народження дитини це давало можливість бувати 1-2 рази на рік...
Хоча, не подумай я зі своїми також лружив
Я думав, що я далеко живу - 50 км))). Але до 310 і тим більше до 350 це не зрівняється)). Але бачимося ми мабуть рідше, ніж раз на місяць 😄
Thank you so much!!!!!