You are viewing a single comment's thread from:
RE: Сага про хрін
Сюди ж. Хрін вже купив😅🤣 тож завтра вже буду освячувати свій, вже готовий хрін (небезпечне слово, не тпк одна буква і прощавай репутація)
Сюди ж. Хрін вже купив😅🤣 тож завтра вже буду освячувати свій, вже готовий хрін (небезпечне слово, не тпк одна буква і прощавай репутація)
Ну власне, згідно правил української мови, небезпечну ситуацію ти вже створив 😂😂😂
вже готовий хрін 🤣
Хоча якби на цьому б не закцентувався, то я точно не звернув би увагу на подвійне трактування)).
Хоча таке трактування характерне для російської мови, а для української не типове, того я і не звернув би увагу.