You are viewing a single comment's thread from:
RE: « Облівіон / Світ забуття». (2013)
Це прекрасна якість, яка в наш час справжня рідкість. Я з неймовірною повагою ставлючь до людей, які через свої переконання залишаються вірними (собі, коханим, близьким, покликам душі та службі - тут у кожного своє).
Ні на грам не сумніваюсь у твоїй відповіді і від того реально щасливий, що в моєму оточені вже кілька таких людей 😊