You are viewing a single comment's thread from:

RE: Сузірʼя «Візничий»

in Ukraine on Steemlast year

Шикарний допис. Видно що написано від душі... 🌕
От тільки час зараз не самий найкращий для подібних дописів. Чи через падіння курсів чи ще через якісь причини та куратори перестали заглядати в гості, хоча твій допис 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% вартий уваги та заохочення.

МОЛОДЕЦЬ!!!

Sort:  
 last year 

Дякую. 🙏

Чи через падіння курсів чи ще через якісь причини та куратори перестали заглядати в гості

В мене досвід на платформі не великий. Та минулого разу здається, також куратори не заходили коли впав курс.

Якщо «звертати увагу на червоні машини, 🚘 то почнеш помічати їх все більше і більше».
Тому налаштовуємося на програму «помічати як куруються наші дописи». 🤣🤣🤣

Але можна й понити. Це також може мати сенс. Якщо понити на максимально допустиму кількість символів, я впевнена це помітять і оцінять старання.
У мене - все. :)

 last year 

Але можна й понити. Це також може мати сенс. Якщо понити на максимально допустиму кількість символів, я впевнена це помітять і оцінять старання.

Хто зна. Помітити помітять, але не факт що оцінять із достоїнством і в тому розмірі як би хотілось 😅

 last year 

Оцінюють. Око саурона всевидяче !)
Бачило.

 last year 

Оцінюють. Око саурона всевидяче !)

О... Це круто!

Там новий пост про борщ, спеціально писав зранку, навіть написав чому зранку. Буде час глянь будь-ласка. щоб він тебе на ніч не вивів з себе.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 63724.20
ETH 1716.07
USDT 1.00
SBD 0.42