You are viewing a single comment's thread from:

RE: Призи за активність №60

in Ukraine on Steemlast year

Дякую за конкурс. Я в середу глянув на Make Noise і забив. Він ніби почав рахувати вже в кінці середи чи в неділю... Приємно знову бути в статусі переможця. Дякую за конкурс!!!

Sort:  
 last year 

Вітаю переможця, прийми мої оплиски!!!

 last year 

Дякую!!! Тут головне постійність і любов почитати та поспіілкуватись. Це дуже просто, коли читаєш на своїйй рідній мові. Раніше доводилось гратись перекладачем, що значно ускладнювало процес коментування.

 last year 

Іноді і я ще користуюсь перекладачем, але вже значно менше. А звичку читати та писати коменти ще набуваю)))

 last year 

🤣🤣🤣
Як на мене, написати коментар - це найкращий із способів вбити часс (н точно кращий ніж залипання в стрічки чи гра в телефоні)

 last year 

Не люблю вислів "вбити час", бо мені його катастрофічно не вистачає.

 last year 

🤣🤣🤣

тут ми схожі.
Ти не овен за гороскопом? Бо твоя настирність викликає повагу. а таке в мене буває до овнів та скорпіонів

 last year 

ні, я звичайний Стрілець!😇

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59957.27
ETH 1576.09
USDT 1.00
SBD 0.42