You are viewing a single comment's thread from:
RE: «І.К». Делегація @ukraine-steem.
Тільки Стіміт залиш будь ласка на місці. Бо я знаю що Дів коли ввони починають прибирати просто не зупинити 😅
Тільки Стіміт залиш будь ласка на місці. Бо я знаю що Дів коли ввони починають прибирати просто не зупинити 😅