You are viewing a single comment's thread from:

RE: Історія.

in Ukraine on Steemlast year

Ааааа, це заставка Губки Боба? 🙄😳😵

Я в глибокому та міцному шоці... Це ж треба так. Дивуюсь собі, як це я не запам'ятав такого дідугана з папугою на плечі?

Sort:  
 last year 

Ааааа, це заставка Губки Боба?

Так. З мультфільма. А ще є мультсеріал. Так от з мультфільма точно. А чи є вона в мультсеріалі не знаю.

Дивуюсь собі, як це я не запам'ятав такого дідугана з папугою на плечі?

Можливо в мультсеріалі інша заставка.
Тому ти міг навіть не чути. Хоча… як можна було не чути слів хто живе на дні океану? - «Губка Боб квадратні штани» ?

 last year 

Можливо в мультсеріалі інша заставка.
Тому ти міг навіть не чути. Хоча… як можна було не чути слів хто живе на дні океану? - «Губка Боб квадратні штани» ?

Ти права, є відчуття, що саме цю заставку я бачу вперше в житті.

 last year 

Дивно.
Дуже дивно. Та що писати - в мене шок. Вже побачив;), це радує:)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60241.63
ETH 1567.82
USDT 1.00
SBD 0.42