You are viewing a single comment's thread from:
RE: Історія.
Ааааа, це заставка Губки Боба? 🙄😳😵
Я в глибокому та міцному шоці... Це ж треба так. Дивуюсь собі, як це я не запам'ятав такого дідугана з папугою на плечі?
Ааааа, це заставка Губки Боба? 🙄😳😵
Я в глибокому та міцному шоці... Це ж треба так. Дивуюсь собі, як це я не запам'ятав такого дідугана з папугою на плечі?
Так. З мультфільма. А ще є мультсеріал. Так от з мультфільма точно. А чи є вона в мультсеріалі не знаю.
Можливо в мультсеріалі інша заставка.
Тому ти міг навіть не чути. Хоча… як можна було не чути слів хто живе на дні океану? - «Губка Боб квадратні штани» ?
Ти права, є відчуття, що саме цю заставку я бачу вперше в житті.
Дивно.
Дуже дивно. Та що писати - в мене шок. Вже побачив;), це радує:)