You are viewing a single comment's thread from:

RE: Історія.

in Ukraine on Steemlast year

Бідні жителі дна океана, за що ж вони заслужили таке от припаршиве порівняння з москалями...

Це ж як мав вразити цей мультик щоб ти запам'ятала фразу: "Так, капітан" ?

Sort:  
 last year 

Я б могла витратити більше часу і знайти лише заставку до мультфільму. Але побачивши що там далі москалі, вирішила зупинитися на цьому відео, так як, краще додати +1 перегляд українському контенту.

Це заставка з мультика, чомусь саме такі тупі заставки, змішують підспівувати їм 😹😹
Тому й запамʼяталась.

 last year 

Ааааа, це заставка Губки Боба? 🙄😳😵

Я в глибокому та міцному шоці... Це ж треба так. Дивуюсь собі, як це я не запам'ятав такого дідугана з папугою на плечі?

 last year 

Ааааа, це заставка Губки Боба?

Так. З мультфільма. А ще є мультсеріал. Так от з мультфільма точно. А чи є вона в мультсеріалі не знаю.

Дивуюсь собі, як це я не запам'ятав такого дідугана з папугою на плечі?

Можливо в мультсеріалі інша заставка.
Тому ти міг навіть не чути. Хоча… як можна було не чути слів хто живе на дні океану? - «Губка Боб квадратні штани» ?

 last year 

Можливо в мультсеріалі інша заставка.
Тому ти міг навіть не чути. Хоча… як можна було не чути слів хто живе на дні океану? - «Губка Боб квадратні штани» ?

Ти права, є відчуття, що саме цю заставку я бачу вперше в житті.

 last year 

Дивно.
Дуже дивно. Та що писати - в мене шок. Вже побачив;), це радує:)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59796.72
ETH 1546.60
USDT 1.00
SBD 0.42