Sort:  
 2 years ago 

Цей удар хоч не в ніс ?) 🤣

 2 years ago 

Це не удар - це демонстрація моєї поваги до твоєї сили, і цей смайлик демонструє "це сильно в моїх очах"

 2 years ago 

Ох, Олексій)))
Досить підкорювати моє серце приємними словами ..)))) А то я починаю червоніти…)
Дякую Вам:)

 2 years ago 

Отакої знов на you...
По ходу серйозно увігнав у червону фарбу, що ось так от відразу на Ви перейшла

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60464.71
ETH 1591.06
USDT 1.00
SBD 0.42