You are viewing a single comment's thread from:

RE: Геката.

in Ukraine on Steem2 years ago

Шикарна робота!!!!!

Не дивлячись на довгий текст - прочиталось дуже легко. Аплодую.

Стосовно псів, я як людина що виросла в селі можу запевнити, що собаки виють цілим кутком на прихід богині смерті.

Ще, по собакам, вони дуже добре можуть відрізнити добра чи не дуже людина. Точно так само як відчувають страх

Sort:  
 2 years ago 

Шикарна робота!!!!!

Дякую 🙏
Ніби не такий вже й довгий. Все що хотіла вклала, тому я задоволена. Хоча бабу Ягу та Барбі можна було не додавати.

Стосовно псів, я як людина що виросла в селі можу запевнити, що собаки виють цілим кутком на прихід богині смерті.

Я чула таке, цитую

  • о, весь куток виє мабуть хтось помре 😂😂😂😂

Та ніби обійшлось.

Дякую. Я вже не вперше намагаюся це вивідати. І ось є відповідь 🤩🤩🤩

 2 years ago 

Це спостереження людини, в якої ніколи не було особистої собаки. Встань зранку і проведи опитування серед собачників, що гуляють з самого срання

 2 years ago 

Та я погана людина мене собаки ганяють по району. Підійти до своїх власників не дадуть.

 2 years ago 

Не вірю. Принаймні коли ти "просто прогулюєшся", не думаю що на тебе будуть реагувати песики

 2 years ago 

Молодець, що не віриш. 😂
Мене люблять насправді песики:)

 2 years ago 

Молодець, що не віриш. 😂

Дякую. Та це навряд чи заслуга... Я в останній час собі далеко через раз вірю, не те щоб іншим 😅, тим більше тим з якими ніколи не зустрічався.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60306.02
ETH 1581.78
USDT 1.00
SBD 0.42