You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Again&Again" «Втеча з Шоушенка» - Стівен Кінг.

in Ukraine on Steem2 years ago

Аааааааа, тоді все ок...
Не я перший і не осианній хто не попадає в ноти, тому таке краще тільки уявляти🤣🤣🤣

Sort:  
 2 years ago 

Не думаю що це колись було проблемою. Головне щоб йшло від душі 🎼🎶🎵🎶🎵🎶🎹

 2 years ago 

ой не знаю не знаю. Коли я починаю співати всі говрять - може досить ти ж ніби нормальна людина - кончай знущатиь. ми ж нічого поганого не робили

 2 years ago 

То вони заздрять твоєму таланту !!! Ти маєш співати 🎤😎

 2 years ago 

Переконала - співаю 🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤

 2 years ago 

Давай відеозапис з голосом. Вся спільнота зоче концерт !!!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60000.47
ETH 1565.58
USDT 1.00
SBD 0.42