You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ода Тещі
Де пост? На вулиці така краса, розвійся, якщо є можливість і відразу натхнення проснеться. Я сьогодні не міг налюуватись красою нашого бульвару, піду напевно напишу про це. І ти не сачкуй!!!