Ви колись відпочиваєте? Це ж неймовірно ... сьогодні спробую полицю зібрати... якщо не получится,буду у Вас поради питати...🫣
Ви колись відпочиваєте? Це ж неймовірно ... сьогодні спробую полицю зібрати... якщо не получится,буду у Вас поради питати...🫣
Ну, все трошки простіше) Я ж працюю дистанційно - тож не витрачаю час на дорогу і сама планую свій день; я живу з собаксами сама, тож всі ці готовки-прибирання теж хочу - роблю, а не хочу - не роблю. Ну і до того ж, от візьмемо майстерню. Тут два варіанта : чекати, поки мій друг повернеться з фронту і терпіти весь цей безлад - ну такий собі варіант; наняти когось - по-перше, треба дофіга грошей, а, по-друге, нормальні чоловіки або воюють, або працюють, а ось ці, що під спідницями ховаються, то ну їх нафіг. Самі прості роботи я і сама вмію, а те, що накосячу, то потім виправимо 😉
🤗♥️