You are viewing a single comment's thread from:

RE: Неділя з лопатою в руках і шурупами в зубах

in Ukraine on Steemlast year

Оце дивлячись на Вас,думаю,що я дуже ледача ,в мене із-за Вас комплекси просинаються 😂 А Ви молодец! стільки робити...нового для себе...👍

Sort:  
 last year 

Ні, комплексів точно бути не може, бо у мене це лише періодичні прояви активности. Десь 70% часу я перебуваю в глибокій депресії і ледве рухаюся. Що саме неприємне, що хвороба з віком прогресує і я стаю все менш і менш активною. Прокидаюся зранку - стільки б всього зробила, а доходжу до плити зробити каву і все, сил вже немає, повертаємось до дивану(

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59511.06
ETH 1566.48
USDT 1.00
SBD 0.42