You are viewing a single comment's thread from:

RE: 4 квітня 2025 року. Про їжу

in Ukraine on Steemlast year

Аж слюнки потекли...як же я люблю холодець..Кохаю...А автокурси це круто! Взагалі, вважаю,що жінка ПОВИННА їздити, сумки,ринки,діти , здоровіша буде і спина , і нерви😁

Sort:  
 last year 

Хотілося такої ідилії, як в Нідерландах: що будуть нормальні велосипедні доріжки, і авто не особливо знадобиться. Але не сталося.

 last year 

😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 64215.36
ETH 1736.03
USDT 1.00
SBD 0.42