You are viewing a single comment's thread from:

RE: Diary Game : 🕯️ Україна в жалобі кожного дня...

in Ukraine on Steemlast year

Не бачу реакції жодного куратора... Та всім реально похуй на нас, якщо нам вб'ють.

Sort:  
 last year 

Я ж не заради куратора. Нехай читають іноземні автори. Та і вони бачу ні одного коментаря не пишуть. Читають мовчки, або взагалі не читають. Юля, як казав мій татко - кого їбе чужа біда?

 last year 

Та крім кураторів які іноземні автори... Я те й мала на увазі, що від них коменту хочеться. Без апу навіть

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.084
BTC 60279.23
ETH 1580.11
USDT 1.00
SBD 0.42