Ödül ve Geri Ödeme Programlarında Yeni Dönem "DEALJOY"

in trdestek •  7 months ago

DEALJOY1-700x360.png

Dealjoy projesi online mağazalar ve pazarlamacılar ile müşterileri arasında bir ödül ve cashback (para-iade) platformudur. Gizlilik ve hız bu platformun temel özellikleridir. Anında, global ve minimum limitler olmadan çalışacak olması ve kullanıcıların anonim bir şekilde kişisel bilgi paylaşmadan ödül programına katılım sağlayabilmesi projeyi ilgi çekici hale getiriyor.

Pazarın Sorunları


Online alışveriş sektöründe ödül ve geri ödeme sistemleri mevcut. Bununla beraber farklı platformlarda çok sayıda farklı sistem işlemekte ve birbirleri ile bağlantıları yok bu durumda kullanıcı her farklı alışverişinde farklı bir şekilde geri ödeme aldığı için bunları verimli olarak kullanamamakta. Hediye çekleri, banka transferleri yada paypal benzeri online ödeme yöntemleri en çok kullanılan geri ödeme çeşitleridir.
Bu yöntemlerde kontrol prosedürleri, ödeme sırasında yapılan komisyon kesintileri, vaadedilen ödeme yönteminin müşteri lokasyonunda kullanımda olmaması, uzun bekleme süreleri gibi konular sistemin sağlıklı bir şekilde çalışmasını engellemektedir. Ayrıca müşterinin hak kazandığı geri ödemeye dair verilerin her zaman doğru bir şekilde değerlendirildiğini de söylemek doğru olmayacaktır. Bu ve benzeri durumlar bu tür geri ödeme sistemlerinin sağlıklı bir şekilde işlemesini engellemekte ve kullanıcılar açısından mağduriyetler yaratabilmektedir. Ayrıca kullanıcıların kişisel verilerini bu tür sistemlere verme zorunluluğu vardır ve bu bilgilerin güvenliği de önemli bir sorundur. Bazı şirketler bu bilgileri pazarlamaktadırlar.
1_fByUAq-4mYD20ioHOH0HAg.png

Dealjoy ile çözüm


Dealjoy platformu Blockchain teknolojisini kullanacak. Ethereum altyapısı ile ERC-20 uyumlu DEAL tokenleri platformun kripto para birimi olacaktır. Geri ödemeler bu altyapı sayesinde 1-3 ay süren bekleme süreleri boyunca değil anında gerçekleşecektir. Bu ise online alışverişi teşvik edici bir etki yaratacaktır. Online satış yapan işletmeler bu altyapı sayesinde elde edilen satış istatistikleri ile satış stratejileri belirleyebilecek yada kampanyalar düzenleyebileceklerdir. Blockchain altyapısı sayesinde geri ödemeler devrimsel bir hızda ve komisyonsuz bir şekilde minimum kesinti miktarları ile gerçekleşecektir. Ayrıca kişisel verilere ihtiyaç duyulmayacak bu sayede veri güvenliği de bir problem olmaktan çıkacaktır.
Dealjoy projesini sağlayacak olduğu avantajları şu başlıklar altında özetleyebiliriz.
Dealjoy platformunda geri ödeme-ödül sistemlerindeki karmaşa sona ererek tek bir çatı altında toplanacak
Geri ödeme-ödül tutarları için 3 ayı bulan bekleme süreleri sona erecek, kazançlar anında transfer edilecek
Yüksek komisyon ve masraflar sona erecek
Kişisel bilgiler ve verilerin toplanması gerekmediği için güvenlik sorunları ortadan kalkacak
Blockchain teknolojisi sayesinde hız ve güvenlik elde edilecek

Dealjoy İş Modeli


Dealjoy platformuna üye olmak basit ve ücretsiz olacaktır. Platformun özelliklerinden faydalanmak için ise DEAL tokenlerinden satın almak gerekmektedir. Bu sayede kontrol paneline erişim gerçekleştiren satıcılar burada analitik ve operasyonel satış bilgilerine ulaşarak yeni stratejiler geliştirebilecek ve satışlarını arttırabileceklerdir.
Daha küçük ölçekli ve büyümekte olan tüccarlar da Dealjoy platformu sayesinde daha çok satış ve tanıtım imkanına kavuşacaklardır.
Dealjoy platformu Youtuber ve Blogger lar gibi sosyal medyayı etkin biçimde kullananlar içinde fırsatlar sunmaktadır. Platforma üye olarak video yada blog gibi içeriklerine bannerlar alarak tanıtım yapabilecek ve gerçekleşecek satışlardan komisyon kazanabileceklerdir.
Deposuz direkt üreticiden müşteriye satış şeklinde çalışan dropshhipers lar için ise özel bir yazılım ile satış ve geri ödeme sistemi anında ve hızlı bir şekilde çalışıyor olacak. Böylece daha fazla likidite akışı sağlanırken satış kontrolü en üst düzeyde sağlanacak
Diğer tüm perakende satıcılar Dealjoy platformunun faydalarını kullanmaya başlar başlamaz hissedeceklerdir. DEAL tokenlerine sahip olmakla platformun özelliklerinden faydalanmaya başlayabileceklerdir.

DEAL Token


Platformda kullanılacak olan DEAL Token in özellikleri şu şekilde olacaktır
Token İsmi: DEAL

Maximum token arzı: 1,400,000,000

Token standartı: ERC20

Token değeri: 1 ETH = 40,000 DEAL

Satışa ayrılan miktar: 980,000,000 DEAL

Soft Cap: 1,700,000.00 $

Hard Cap: 8,400,000.00 $
Dealjoy projesinin ekibinde önemli isimler bulunmakta
dealjoy-takım.jpg

Proje ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz ilgili linkler

Web : https://dealjoy.io/
Whitepaper : https://dealjoy.io/files/Dealjoy_Whitepaper.pdf
Twitter : https://twitter.com/dealjoyofficial
Facebook : https://www.facebook.com/Dealjoy
Medium : https://medium.com/@dealjoy
Telegram : https://t.me/dealjoy
Reddit : https://www.reddit.com/r/Dealjoy/

Vakit ayırarak bu ICO inceleme yazımı okuyan herkese teşekkür ederim
Yazar bitcointalk kullanıcı adı: srknzk
Yazar bçtcointalk prafil linki: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2399417

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @pavetjove! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard Ranking update - Resteem and Resteemed added

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!