⛪ Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - Tydzień 8

in travelfeed •  4 months ago  (edited)

Uwaga, uwaga! Nasza szałowa podróżniczka @lynxialicious będzie miała prelekcje na temat jej podróży po Mjanmie (znanej także jako Birma) 6 lutego w Warszawie! Jest to okazja by poznać naszą Steemiankę i posłuchać o wojażach, o których mogliście poczytać tutaj na Steemie i które lądowały nie raz w naszym podsumowaniu tygodnia :) Wszystkie informacje na temat miejsca i czasu znajdziecie TUTAJ oraz na wydarzeniu na Facebooku.


Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzi @saunter.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.


Przedstawiamy najlepszą podróżniczą treść opublikowaną na tagu #pl-travelfeed w tym tygodniu! Autor zostanie wynagrodzony połową płynnych środków, które zbierze niniejszy post. W tym tygodniu nie było więcej postów, więc nie będzie żadnych treści wyróżnionych. Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do używania #pl-travelfeed wszystkich, którzy dzielą się swoimi podróżniczymi przeżyciami na Steemie!

Podróżniczy post tygodnia!


@hallmann

Krótki spacer po Wiesbaden


> W niemieckim Wiesbaden byłem tylko raz. W lutym 2017 roku podczas trasy German Death Camps. Zjechaliśmy tam z Moguncji (Mainz) po tym jak zatrzymała nas policja i poprosiła, abyśmy opuścili miasto. Przejechaliśmy więc Ren i stanęli na Rheinstraße w pobliżu Luisenplatz. Tutaj ekipa "Wiadomości" łapała przechodniów, aby zrobić z nimi wywiad. Była to jedyna okazja w ciągu dnia, aby coś zjeść. Ja te 40 minut wykorzystałem jednak głównie na spacer po Kirchgasse i wspomnianym już Luisenplatz.
Mamy nadzieję, że spodobał Wam się zwycięski post. Koniecznie odwiedźcie profil autora, by zobaczyć jego inne treści!Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?1. Obserwuj @pl-travelfeed2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!3. Używaj tagu #travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.


Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit WorldmapOdwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!
View this post on the TravelFeed dApp for the best experience.
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

✅ Enjoy the vote! For more amazing content, please follow @themadcurator for a chance to receive more free votes!

Congratulations @pl-travelfeed! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 700 upvotes. Your next target is to reach 800 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!