😔 Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - Tydzień 7

in travelfeed •  4 months ago  (edited)

Uwaga, uwaga! Nasza szałowa podróżniczka @lynxialicious będzie miała prelekcje na temat jej podróży po Mjanmie (znanej także jako Birma) 6 lutego w Warszawie! Jest to okazja by poznać naszą Steemiankę i posłuchać o wojażach, o których mogliście poczytać tutaj na Steemie i które lądowały nie raz w naszym podsumowaniu tygodnia :) Wszystkie informacje na temat miejsca i czasu znajdziecie TUTAJ oraz na wydarzeniu na Facebooku.


Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzi @saunter.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.


Przedstawiamy najlepszą podróżniczą treść opublikowaną na tagu #pl-travelfeed w tym tygodniu! Autor zostanie wynagrodzony połową płynnych środków, które zbierze niniejszy post. Dodatkowo, prezentujemy dwa kolejne wpisy, które zasługują na wyróżnienie. Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do używania #pl-travelfeed wszystkich, którzy dzielą się swoimi podróżniczymi przeżyciami na Steemie!

Podróżniczy post tygodnia!


@czaszi

Polacy zagranico


Pierwsze zderzenie z rzeczywistością: mało kto odpowiada na Twoje pozdrowienia (jeśli w ogóle). Na początku myślałam, że słabo mnie słychać, potem, że może faktycznie są głusi, albo, że Ukraińcy i po prostu mnie nie rozumieją. Oj naiwnaś. Polak zarabiający w euro, dumnie patrzący w niebo, ewentualnie z wielką pogardą na Ciebie nie odpowie Ci „cześć”. Czego Ty oczekujesz, nowa jesteś, postaw się do pionu!

Posty wyróżnione@thatukeguy - Moje podsumowanie roku i plany na 2019 [PL]

@splife - [Travel_008] Park rozrywki - Tropical Island

Mamy nadzieję, że spodobały Wam się wybrane posty. Koniecznie odwiedźcie profile autorów, by zobaczyć ich inne treści!

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!
  3. Używaj tagu #travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!


View this post on the TravelFeed dApp for the best experience.
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @pl-travelfeed! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 10 posts. Your next target is to reach 20 posts.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Aaaa dziękuję przepięknie! :)
Znacznie połechtaliście mi ego ^^

Pierwszy mój wpis w tej kategorii i od razu wyróżnienie. Jestem mile zaskoczony. Dzięki. Tylko zdjęcie przy moim linku chyba nie moje;)

·

Wybacz, już naprawiam :D