Майнінг криптовалюта з використанням зеленої енергії від TLS Group

in #tlsgroup2 years ago

Зелена енергія - енергія з джерел, які, за людськими масштабами, є невичерпними. Основний принцип використання відновлюваної енергії полягає в її вилученні з постійно відбуваються в навколишньому середовищі процесів і надання для технічного застосування. Поновлювану енергію отримують з природних ресурсів, таких як: сонячне світло, водні потоки, вітер, припливи і геотермальна теплота, які є поновлюваними (поповнюються природним шляхом).

TLS Group - провідний постачальник рішень для управління криптовалюта і управління портфелем в сегменті екологічно чистої енергії. І одна з провідних і революційних компаній, що займаються Майнінг криптовалюта за допомогою екологічно чистої енергії.

Як і у випадку з іншими цінними паперами, токени безпеки мають такі переваги: ​​

  • Скорочення витрат для інвесторів, тому що вони розривають посередницьку ланцюжок, яка широко поширена в традиційних фінансових операціях. Інвестори можуть активно торгувати цими токенами без оплати посередницьких послуг.
  • Відсутність посередника також прискорює кожну відбувається транзакцію. Інвестори в цьому випадку спілкуються безпосередньо з постачальником токенов при здійсненні транзакції.
  • Через свою цифрової форми і STO здійснюється онлайн в Інтернеті. Звичайно, це може відкрити дуже широку частку ринку в глобальному масштабі, що необов'язково може бути зроблено звичайним способом, який вимагає деякого аналізу, включаючи умови політичних відносин між країнами.
  • За допомогою Інтернету компанії можуть знайти широку базу інвесторів і пропонувати продукти та послуги по всьому світу.

Вона є платформою з провідною інфраструктурою Майнінг криптовалюта і надають рішення для управління портфелем з використанням екологічно чистого фінансового управління та алгоритмів екологічно чистої енергії. Токен, який вони випускають, є токеном безпеки, який знаходиться в інфраструктурі блокчейна Ethereum.

Вони пообіцяли інвесторам і власникам токенов TLS отримати вигоду від результатів їх роботи на 40% від загального прибутку, заснованої на даних. Метою TLS також є надання універсального платіжного механізму для P2P і B2B за допомогою потужної технології блокчейна.

Принцип роботи проекту TLS Group

Інвестиційна мета програми TLS - досягнення стабільного, прискореного приросту клієнтського капіталу - досягається шляхом його професійного інвестування в найбільш перспективні, високоприбуткові і порівняно швидко реалізовані Проекти - створення дата центру, здатного генерувати стійку, підвищений прибуток шляхом гібридної системи управління.

Головна мета групи TLS - стати найбільшою компанією в області Майнінг криптовалюта з використанням екологічно чистої енергії. Крім того, група TLS створить єдину платіжну систему в мережі транзакцій. Платіжна система поєднує в собі технологію Blockchain і стандартний механізм роботи банків. Випуск криптовалюта в поєднанні з протоколами POW + POS і Masternodes. Платформа TLS працює в закритій екосистемі з безпечними технологіями, а сервер Masternode збирає нагороди.

Переваги:

  • Власна унікальна технологія Зелена енергія.
  • Короткострокова окупність інвестицій.
  • Не треба купувати ASIC або GPU
  • Відсутність прямих витрат на електроенергію

Основих деталі STO

TLS = 1,3$

Soft Cap: 10 000 000$

Hard Cap: 20 000 000$

STO: 01.09 - 30.10

Проект дуже перспективний, має ідею і потенціал розвитку. Те що вони роблять має великий інтерес у партнерів, розвиток і створення продукту дійсно потребує реалізації та використанні. Ну а ви повинні пам'ятати що інвестиції в стартапи задоволена таки ризиковане заняття, ну і звичайно ж дуже вигідне.

Додаткова інформація:

Website: https://tlsgroup.io

Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/14TNLJNCi692T82mNXBlaooyB7KTtI6Qz/view

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5187473.0

Telegram: https://t.me/tlstoken

Twitter: https://twitter.com/TLSGroup1

Facebook: https://www.facebook.com/tlstoken

Instagram: https://www.instagram.com/tls_group_llc

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

Wonderful idea and well-done project realization. My congratulations to the team and investors!New website describes its features and benefits.

This project is one of the most promising at the moment.

Coin Marketplace

STEEM 0.87
TRX 0.12
JST 0.126
BTC 53476.65
SBD 7.39