You are viewing a single comment's thread from:

RE: Bitcoin sa odrazil

in Threespeak7 years ago

Zdarec. No nevím proč coinbase láká na další Earn když nevyplnil ani ty předchozí. Aspoň u mě, a co se řešilo na diskorte tak i u dalších, spíš u většiny. Ale to není nějaký hejt na Tvé video. To vůbec. Spíš postesknuti nad coinbase

Sort:  

Ano ano ja na novom účte čo som otvoril po banne aby som vedel čo je nové čo funguje a nie tak som nedostal ani 1 token. Neviem ako to vlastne oni vyberajú kto čo dostane a nedostane

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60518.90
ETH 1591.54
USDT 1.00
SBD 0.42