Koniec z celowym postarzaniem elektroniki. „To złodziejstwo w biały dzień”

in strimi •  last year 

Eksperci szacują, że „życie” przeciętnego komputera trwa 3-4 lata, większe urządzenia – pralki, zmywarki, odkurzacze – są w stanie dociągnąć do 6 lat. Kilka lat więcej są w stanie działać telewizory czy lodówki, a do kilkunastu lat ma szansę podziałać bojler. Unia Europejska chce walczyć z postarzaniem RTV i AGD.


Posted on Strimi.it

See the full content Koniec z celowym postarzaniem elektroniki. „To złodziejstwo w biały dzień”


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

RTV i AGD muszą się ciągle psuć, aby napędzać rynek. Przecież jakby sprzedawali tylko dobre rzeczy to popyt na te artykuły by strasznie spadł.

·

psuć jak psuć ale by to się naprawić dało. masz pierwszy post z brzegu . po coś ktoś kupuje sprzęt premium by działał zdecydowanie dłużej. poza tym chodzi o środowisko już niema za bardzo gdzie zrzucać te śmieci..

"jestem posiadaczka Lodówki LG Premium GBB930LBQZT,dziala jak czolg jest glosna jak stare radzieckie lodowki choc mysle ze i tamte byly cichsze;reklamacja skladana dwa razy;za pierwszym razem pan wyrazil swoje madrosci;pokrzyczal na mnie przez telefon,ze bredze i na tym sie skonczylo;po pol roku sprobowalam ponownie tym razem pan podeslal serwisanta ktory przyjechal bez zadnych narzedzi;zbadal lodowke niczym doktor na ucho i stwierdzil ze tak ma byc;kiedy zapytalam go czy chcial by aby jego lodowka tak glosno dzialal stwierdzil ze nie;nie uzyskalam zadnej pomocy w tej sprawie;gdzie ja mam jej szukac?NIE GODZE SIE NA TAKA LODOWKE KTORA CHODZI JAK CZOLG ZE W NOCY SPAC NIEMOZNA W DZIEN TO NAWET TELEWIZOR ZAGLUSZA.KOSZTOWALA PRAWIE 4000TYS.ZA TAKIE PIENIADZE MNIEC TAKA LODOWKE TO JEST SKANDAL.LODOWKE POSIADA ROK CZASU POSIADA GWARANCJE KTOREJ NIK NIECHCE MI UZNAC!"