Leyla ve Eylül İnsanlığın Bitti Yer😔😈

in steempress •  5 months ago

İki gündür üst üste çocuk ölüm haberlerini duyuyoruz maalesef. bu çocukların öldürenler kimler! insan postuna bürünmüş beşer dır. bu nasıl bir bencilliktir bu nasıl bir vahşettir bu nasıl vicdandır. bu körpe yavrular kıyan elleri kırılsın cehennemlerden yansın en ağır cezalar tabi tutulsun. hata idam edilsin yoksan aksi bir ceza çocukların ailelerine haksızlık olur. yada bu davanın hakimi de savcısı da bu çocukların aileleri olmalı.


beşer nasıl bu hale geldi; oysaki bu çocuk katilleri de bir zamanlar çocuktu ve kendi, elleri ile kıydıkları! bu çocuklar kadar masumdular, temizdiler, büyüdüklerinde ne oldu, nasıl bu hale geldiler bir anlık zevkleri için körpe yavrulara nasıl kıyar hale geldiler. insanları bu hale getiren besledikleri kaynaktan mıdır? yoksan iman zaifliği midir? her sorun nereden kaynaklanıyorsa yetkililer bir ekip kurup en ince noktasına kadar araştırmalı ve çözüm üretmeli kin, bir daha başkan Eylüller Leylalar ölmemeli..!

 

 

 

 

 


Posted from my blog with SteemPress : https://neclatenekeci.000webhostapp.com/2018/07/leyla-ve-eylul-insanligin-bitti-yer

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Maalesef hepimiz çok etkilendik bu kötü haberlerden. Mutlaka daha caydırıcı cezalar olmalı. Fakat sadece caydırıcı cezalarla olmaz. Sapıklık ve şiddetteki artışın sebepleri iyi irdelenip toplumumuzda böyle insanlar yetişmemesi için geniş çaplı ve uzun vadeli çalışmalar yapılmalı. Kimse sapık, katil veya zalim olarak doğmuyor. Nedenleri iyi araştırılmalı. Bu tarz suçların az olduğu ülkelerin önlemleri incelenmeli. En azından gelecek nesilleri kurtaralım.

·

Kesinlikle çok haklısınız inşallah bu son olur tek temenimiz bu 👍

İyi günler, yazınız @kusadasi ve @try-market tarafından yürütülen Küratör Projesi için seçilmiştir. Cointurk etiketini kullanarak daha fazla destek alabilirsiniz.
Proje kapsamında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Cointurk Discord Kanalı
image.png

·

Teşekkür ederim Kuşadası 👍