Codziennik wchodzi na wyższy poziom publikacji treści

in steempress •  4 months ago

Witajcie kochani!

Od dzisiaj, dzięki uprzejmości @ferviego mam możliwość publikowania treści poprzez wtyczkę steempress. Ten post jest oczywiście testowy, bo nie wiem jak to wyjdzie z tej publikacji, ale chyba teraz jest najlepszy moment na to.

Mam nadzieję, że publikacja z biegiem czasu doda parę centów do postów, a co za tym idzie, wyższych nagród w losowaniach Codziennika.

Tak naprawdę cały czas myślę a wręcz kombinuję jak to zrobić, żeby nagrody były wyższe. Chcę, żeby każdy zwycięzca czuł, że wygrał. Z drugiej strony nagrody są rozdawane co tydzień, a kwoty w okolicach 5 Steem na osobę są całkiem atrakcyjne. Możliwe, że przy niskim kursie, nie czuć tego tak bardzo, jednak już przy wyższym wszyscy na pewno zauważą różnicę, ale zobaczymy jak będzie.

Cieszę się, że tak liczne grono Steemian wspiera Codziennik. Dziękuję, że wspieracie i dodajecie motywacji w działaniu. To bardzo mi pomaga, ale mam nadzieję, że również pomaga to osobom, których posty publikowane są w wydaniach Codziennika.

Ok, to tyle na dzisiaj mojego gawędzenia. Jutro zapraszam na cotygodniowe losowanie nagród Codziennika, a zwycięzcom poprzedniego tygodnia przeleję środki z wygranych.

Jeśli ktoś jeszcze nie czytał [dzisiejszego wydania to zapraszam](https://steemit.com/codziennik/@codziennik/codziennik-or-nr-34).

Oczywisćie środki z tego posta również będą dodane do puli nagród!

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia jutro!

@baro89Posted from my blog with SteemPress : https://codziennik.intinte.org/2019/01/19/codziennik-wchodzi-na-wyzszy-poziom-publikacji-tresci/
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

🏆 Hi @codziennik! You have received 0.3 STEEM reward for this post from the following subscribers: @cardboard
Subscribe and increase the reward for @codziennik :) | For investors.

Świetny pomysł!
Z początku istnienia inicjatywy "Codziennik" średnio w to wierzyłem...ale teraz, chapeau bas!!!

·

Dzięki bardzo 😉

Tylko mam problem z edycją posta, muszę popracować nad tym. Na WordPressie edytowało normalnie natomiast na Steemie nie i nie chce mi tu w ogóle nic zmienić. W każdym razie muszę poćwiczyć, bo wszystko jest w HTML.

Posted using Partiko Android

·

Jestem uratowany, jest wtyczka z markdown 😁

Posted using Partiko Android

Robisz mega mega dobrą robotę i do tego robisz to sam bez niczyjej pomocy. 💪💪 Gratuluję Ci :) należy Ci się nagroda Steemianina roku, o ile taka jest, a jak nie ma to trzeba zrobić 😁

·

Dziekuję bardzo 😄

Posted using Partiko Android

·
·

Co do wtyczki (steempress) to ważne jest, żeby pisząc na WordPress unikać tabelek i skupić się na jak najwięcej czystej treści to sprawi, że post pojawiając się na steemicie, wygląda to atrakcyjnie, patrząc nawet z kilku aplikacji. Jako pierwsza osoba używająca na Steemit/polish wtyczkę przeszedłem różne cyrki. Zmieniając szablon, z automatu poleciały wszystkie posty, które miał szablon. Pojawiły się w ciągu paru minut na steem i oberwało mi się flagą :)

Jeżeli staramy się wizualnie zrobić tabelkami, pogrubieniami, liniami to warto sprawdzić to najpierw na Steemicie i następnie na Busy, bo na Stemicie wygląda nawet w miarę, ale na Busy to często masakra a różni ludzie przeglądają z różnych aplikacji i inaczej to odbierają. Ja za każdym postem wyłączałem nazwę z wtyczki po to, żeby nawet przypadkowo, zamiast zapisać szkic naciąłem aktualizuj i pół posta poleciało:)

Co do edycji na Steemie to na początku jest to trudne, ale jak się zacznie rozpoznawać kody HTML i Markdown to będzie łatwo, żeby to szybko opanować. Problem w tym, że po przesłaniu wszystko składa do kupy i daje np. podwójne (centery) lub inne kody itd.

Ostatnio zauważyłem również tag pojawiający się steempress jako ostatni nie pokazują się posty na ich tagach i przez to postanowiłem zaprzestać używać strony wtyczki(błąd przez nie uwagę i powrócę). Z tagami na końcu nie zawsze jest tak. Pilnuj żeby tag był w środku bo inaczej będzie brak upa.

Co do tabelek może się przyda: http://www.tablesgenerator.com/markdown_tables

·
·
·

Ok dzięki za poradę, co prawda tabelek nie będę już robił, ale bardziej potrzebuję odnośniki do linków, a te mi teraz nie wyszły. Zainstalowałem wtyczkę z markdown i skonfigurowałem ją. Gdy chce podejrzeć post to wygląda tak samo jak przed publikacją przykładowo na Steemit. Okaże się czy opublikuje poprawnie jak wrzucę post, chociaż mam obawy, że coś się popsuje, ale wtedy usunę wszystko i wrzucę normalnie.
Z tagamj ogólnie ostatnio są cyrki, bo niektórych postów w ogóle nie wyświetla. Na przykład ktoś ma polish i pl-artykuly to w polish możesz go nie znaleźć.

·
·
·
·

A tak z ciekawości bo wtyczek jest wiele i jaką Masz używasz? Czy jest to Markdown Editor czy coś innego...

·
·
·
·
·

WP-markdown, ale sporo ich jest.

Jak źle wyjdzie to zmienię