Steem Monsters - bardzo przydatna rada dotycząca questów

in steemmonsters •  13 days ago

silent caller.png

Wczoraj jak co dzień wykonywałem misję. Skończyłem ją wykonywać mając rangę Bronze III. Nagle przyszła mi do głowy jedna myśl, jeśli teraz nacisnę przycisk claim to dostanę tylko 1 kartę. Tak powinna gra zareagować normalnie, ale pomyślałem, a co jeśli gra nie załapuje tego jaką rangę mamy gdy wykonamy zadanie. Chciałem to sprawdzić ponieważ miałem tylko 100 punktów brakujących do Silver I więc nie nacinałem przycisku claim zignorowałem go . Po wbiciu Silver I i naciśnięciu claim dostałem 2 karty a nie 1. Jest to dobry sposób by dostać więcej kart na dany dzień.


Np: mamy questa na karty śmierci. Wiemy że nie dajemy rady na obecnej randze więc zbijamy rangę jak się da by móc wykonać questa. Potem gdy go nie ukończymy nie klikamy claim tylko zmieniamy talię na naszą najlepszą (w moim przypadku talia wody) i staramy się wbić jak najwyższą rangę. Gdy uznamy że wyżej nie dojdziemy otwieramy naszą nagrodę i cieszymy się większą ilością kart. Używanie tej metody może zająć trochę czasu, ale możemy mieć szczęście i trafić coś wartościowego. Polecam sprawdzić tą metodę osobiście jak będziecie dzisiaj grać. Dzisiaj nagram filmik z tego tricku na wtorek, gdy będę wrzucał kolejny post o Steem Monsters.


Moja nagroda z wczorajszego claima

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Przydatna rada, sam miałem to sprawdzić właśnie 😀

·

Działa, drugi raz to sprawdziłem dzisiaj.

Congratulations @wrestlingworld! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published a post every day of the week

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!