TTC Protokolü, Cenevre’de Bulunan DECENT ile Ortaklık Kurdu

in steemix •  last month 

TTC Protokolü, İsviçre'nin Cenevre kentinde bulunan lider bir blockchain ekosistem kurucusu olan DECENT ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bu ortaklık, dünyanın ilk ve en büyük katkı temelli teşvik kaynak kod yönetimi platformu olan git.eco'yu oluşturmayı amaçlıyor. git.eco, TTC Protokolü tarafından başlatılan açık kaynaklı bir projedir. git.eco, GitHub ile ortak işlevler paylaşır, ancak katılımın adil bir şekilde tanınması için GitHub’dan farklı bir sistem uygular.

Microsoft tarafından alınan açık kaynak kodlu proje platformu olan GitHub artık eski popülaritesine sahip değil, geliştiricler çok daha farklı bir platform arayışındalar. Bu konuda da git.eco mükemmel bir alternatif sunuyor.

TTC Reward Engine'in (TReE) kullanımı, geliştiricileri bir açık kaynak projesine yaptıkları katkılara göre ödüllendirecek. Bir projenin değerini daha fazla şeffaflıkla yeniden dağıtacak ve daha sağlıklı bir Açık Kaynak topluluğu oluşturacak.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Warning! This user is on my black list, likely as a known plagiarist, spammer or ID thief. Please be cautious with this post!
If you believe this is an error, please chat with us in the #cheetah-appeals channel in our discord.