Blockchain Konsorsiyum R3

in steemix •  17 days ago

Blockchain konsorsiyum R3'teki iki yöneticinin, şirketten duruma aşina olan daha büyük bir iç yeniden yapılanma sırasında şirketten ayrılmayı planladıkları bildiriliyor.

R3, dağıtık veritabanı teknolojisine odaklanan bir kurumsal yazılım firmasıdır. Finansal kurumlar, bankalar, ticaret birlikleri ve fintech şirketleri gibi 200'den fazla üyeden oluşan bir konsorsiyumda liderlik etmektedir.

Kaynaklar, R3'ün çalışanlarına yapılan belediye toplantılarında yaptığı açıklamada, küresel hizmetler başkanı ve genel müdür Brian McNulty ile baş idari yetkili Laurel Carroll'ın ayrıldığını söyledi. Ne McNulty ne de Carroll, Cointelegraph’ın yorum veya onay isteğine basından bu yana cevap vermedi.

Durumu tanıyan insanlara göre, şirket CEO'su David Rutter tarafından çalışanlara gönderilen bir not, hem ürün tasarımı hem de pazarlama konusunda çalışacak ortak kurucu Todd McDonald tarafından yönetilen yeni bir tasarım ekibinin yaratıldığını belirtti. Önceden, ürün yönetimi mühendislik bölümündeydi.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Warning! This user is on my black list, likely as a known plagiarist, spammer or ID thief. Please be cautious with this post!
If you believe this is an error, please chat with us in the #cheetah-appeals channel in our discord.