Zjeby na Steemit, czyli jak kogoś wkurwić i stracić reputacje przez idiotę.|Morons on Steemit, how to pissed off someone and lose ur reputation.

in steemit •  last year  (edited)

Czasem znajdzie się taki ktoś, komu nie podobają się twoje posty i komentarze, więc postanawia je oflagować. Ja to rozumiem, nie da się wszystkim dogodzić. Jednak co, jeśli ta osoba oflagowuje ci wszystkie posty i komentarze, które się napisze i robi to z czystej złośliwości? No oczywiście można zrobić to samo - zemsta - czy ona jest potrzebna? Otóż nie. Można takiego kogoś zostawić w spokoju, niech się dziecko bawi w internecie. A co, jeśli ta osoba ma większy "steem pała" niż ty? Można kupić bota i on ci to jakoś wykeruje. A co, jeśli nie masz kasy na to? I tu zaczyna się zabawa...
Zara będą komentarze "hurr durr pisz ciekawsze posty", "jesteś beznadziejna, to i flagi dostajesz" lub coś w ten deseń. Myślałam, że flagi dostaje się wtedy, kiedy ktoś pierdoli farmazony lub przywłaszcza jakieś teksty albo dodaje posty o jakimś gunwie. No to się przeliczyłam.

Znajdzie się taki jeden, co zostanie wyjaśniony za pierdy, które pisze i od razu mści się na tej osobie i na paru innych. Tak piszę o sprawie, pana s, który został w taki sposób wyjaśniony przez @Carrioner za pierdolenie i największe szkody dostaje oczywiście ja, niewinna osoba. "Dlaczego się przejmujesz?" - nie, nie przejmuje się, chce pokazać tylko obraz sytuacji jakiegoś nienormalnego człowieka, który nie myśli i na innych się odgrywa, bo nie umie przyjąć krytyki do siebie i wysnuć wnioski. "Nie każdemu musi się podobać twoje żale." - wypierdalaj człowieku, wyjebane mam na to, co komu się podoba... nie podoba się, to omijaj mnie szerokim łukiem. "Kij ci w oko głupia cipo." - flaga baranie, grzeczniej się da.

Serio ludzie, jeżeli ktoś nie odpierdala, czy nie spamuje itd., to nie dawajcie od tak tych flag... Po co komuś psuć profil z czystej głupoty czy zemsty? No po co? Satysfakcja szybko minie i tak pozostanie pusta. Lepiej wyżyć się na siłce, w grze czy gdzieś indziej. ;)


Sometimes will be found someone, who doesn't like ur posts or comments, so he decide to flag them. Okay, I get it, I understand this, not everything should be for everything. However, what if man flag ur all posts and comments, because he's shit and poor? Obviously, u can do the same thing - revenge - is it needed? No. U can just fuck this shit and be calm, kid wants to play in Internet. What if, the person has more "steem power" than u? U can bought bot and it will be fine. But what if u don't have money for that? Andlet's play a game...
U can write "hurr durr write more interesting posts", "u're hopeless, so u get flag" or something like that. I thought, u can get flags, because u write some shit or u steal from Internet. I'm an idiot.

It's a certain person, who was explained for shit by someone and he avenges on him and a few human. Yes, I'm writing about Mr S, who was explained a few days ago by @Carrioner for writing shitty things and the most demages obviously I suffered. "Why u worry?" - no, I'm not worried, just I want to show people situation, when he's abnormal, he doesn't think and he play a fuckin' game, he doesn't accept critisism and just think. "Not everyone must likes ur regrets." - so fuck off, fuck it, u don't have to like it and go to hell. "U're shit stupid bitch." - I flag u idiot, u can be more polite.

Seriously people, if someone is not doing bad things, doesn't spam etc., than don't flag because of melice... Why u want to spoil someone's profile because u're shit or u want to do revenge? Satisfaction will fast pass and what's next? U can screaming or go to the gym. ;)

Stronki/Media:
♥snapchat - @natissson
♥youtube - @Natison
♥facebook - @Natisson
♥twitch - @Natisson
♥smashcast - @Natison

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ja też nie rozumiem takich ludzi. Jak mi się coś nie podoba to ja to olewam, nie komentuję, nie lajkuję, nie flaguję. Nie reaguję, a przyznaję, że potrafię być ... jak się zdenerwuję (wcale nie muszę odgrywać postaci, jak nasz wspólny znajomy przed kamerą XD) to lepiej nie wchodzić mi w drogę. Wracając do tematu notki, to jest taka typowa polska... zawiść?
"Jeżeli mnie się źle dzieje, to czemu ma się innym dziać dobrze?" To jest jak w tym filmie "Dzień świra", modlitwa typowego Polaka.

Zauważyłem, że ludzie są tutaj postrzegani według cyferki przy "steem pała" tak jak z liczbą subów na YT. Masz mały "steem pała" to jesteś nikim, bo takiemu "wielorybowi" steemowemu nic nie zrobisz . Widziałem podejście niektórych "wielorybów" do takich maluczkich jak my.

Gdybym chciał to bym sobie kupił ten steem power, nawet za 10k złotych, bo mam trochę odłożonej kasy i chętnie bym pomógł niektórym "znajomym" ze streamów Carriusia. Ode mnie masz upvote'a, gówno wartego, ale zawsze :)

O kur...czę, ale elaborat mi wyszedł.

dziękuję ;) co prawda mój "steem pała" to jakiś żart xd ale no...
z jednej strony trochę głupio, że zrobili takie coś, bo będą przez to wojny (w sumie już są). czekam, aż zaczną sobie ludzie na wzajem oflagowywać posty ze złośliwości i niekoniecznie pisze to o Polakach.

Ja bym to bardziej nazwał walką klanową.

Bo to jest taka polska mentalność, jak się komuś coś udało co nie podoba się mnie to dopierdolę bo mogę.

no właśnie :/ denerwujące

"Kij ci w oko głupia cipo." - flaga baranie, grzeczniej się da." - Trochę ten post hipokryzją zalatuje - piszesz, że masz wyjebane, ale pierwszy mój komentarz musiałem usunąć z wiadomych przyczyn (tylko N wie) :D myślałem, że jest coś takiego jak wolność słowa, ale jednak nie XD to masz wyjebane w końcu czy nie masz? bo wprowadzasz mnie w błąd :*

wolność słowa kończy się tam, gdzie kogoś wyzywasz, bo nigdy nie wiesz, na jaką osobę trafisz, a ona może się tym przejąć i np. pociąć czy coś w ten deseń. poza tym, nie dam się wyzywać jakimś ofiarom losu lol

O to mi chodzi. Fajny film się pojawi niedługo o wyzywaniu. Zobaczymy w komentarzach komu dupa zapiecze

Pan s już dał swojego downvote'a ;))))))) wiadomo, że skrupulatnie lub nie czyta moje wpisy ;))