You are viewing a single comment's thread from:RE: "Let's talk!" №25 - "Predictions" // "Давайте поговорим" №25 - "Предсказания"View the full contextmamamasha (73)⭐#club75-D-[2000]⭐in SteemFamily • 4 years ago В гороскоп не верю. Верю скорее в предчувствие.