Witam

in SP-GROUP6 years ago

Cześć!
Piszę bo ciekawi mnie czy ktoś jeszcze tu zagląda. Szkoda by było, aby polska społeczność na steemit była tak marna :(
Jeżeli ktoś to widzi to dajcie ^vote^, aby sprawdzić ile tu nas jest.

Miłego dnia!
Marcel

0280-slodki-kotek-zreszta-kazdy-kot-jest.jpg

Sort:  

Siemanko, ja także jestem na Steemicie, chyba od czwartku, albo piątku.

Siemanko! Dopiero co dołączyłem :) jeszcze nie całkiem ogarniam jak się tutaj poruszać

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 59276.76
USDT 1.00
ETH 1542.59
SBD 0.42