Fame MMA 3 wrażenia po gali.

in sp-group •  2 months ago 


Od gali Fame MMA minęło już kilka dni, jak oceniam galę mimo kontrowersji. Była całkiem niezła. Za plus można przyjąć fakt że większość zawodników która miała pełen okres przygotowawczy pokazała się z dobrej strony. Na poprzednich galach nie mieliśmy tulu dobrych pojedynków. Do dobrych pojedyków zaliczam takie które trwają więcej niż jedną rundę. Czyli odrzucił bym pojedynki taxi złotówy i Bonusa BGC przez uraz, tak samo Bodychrista z Minichem Terminatorem. Walkę Krychy z Rubym za zbyt szybkie zakończenie walki, widać było że Ruby chciał walczyć dalej, ale sędzia przerwał pojedynek zbyt szybko po ciosie z kolana na głowę. Walkę kobiet też za dobrze nie mogę ocenić, Godlewska dała się szybko położyć. Już nie mówię o ciosach w tył głowy od Linkiewicz które były nie zgodne z zasadami, ale werdyktu nie zmieniono. Chociaż i tak Linkiewicz by wygrała bo widać było znaczną przewagę.


O powyższych pojedynkach można zapomnieć gdy dostajemy świetny opener, walka gali według mnie. Chodzi o pojedynek Wiewióra i Hassana, spotkały się dwa różne style walki. Po tym pojedynku sądziłem że reszta gali będzie równie dobra, tak też było przypadku wali o pas wagi półśredniej. Pojedynku Kasjusza z Adrianem Polakiem, choć kontrowersyjny i przez długi czas jednostronny, miał coś w sobie. Na szczęście werdykt oficjalnie został zmieniony na zwycięstwo Kasjusza. Pieniądze z tej walki zostaną zwrócone przez LV Bet. A ci którzy stawiali na Adriana Polaka dostaną pieniądze od firmy, gdyż w trakcie gali dobrze wytypowali Jest to oficjalne info z kanału youtubowego Fame News.


Spokojny Ryba w pojedynku z Filipkiem też nie zawiódł, a Main Event był najlepszym ze wszystkich edycji. Tyłka może nie urywał, ale był poprawny, walka jak dla mnie zasługiwała by na 4 punkty na 5. Jeśli chodzi o sędziów którzy nie popisali się na tej gali swoim doświadczeniem, nie będą już więcej rekrutowani na gale Fame MMA. Wojtek Gola ogłosił to na swoim live streamie. Teraz trzeba czekać na 4 galę która ma być w czerwcu. Co specjalnego federacja przygotuje tym razem? Przekonamy się już nie długo. Po głowie chodzi mi tylko jedno, występy obcokrajowców.

Source/Źródło


Link do miniaturki tutaj


giphy.gif


Dzięki za obecność

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by Fifi94/WrestlingWorld from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.

Dla mnie te gale to najlepszy dowód na to, że ten świat upada i upadnie. To co powinno być doceniane jest wyniszczane to co powinno być potępiane jest gloryfikowane.

·

Ja się zawsze doszukuje plusów w nawet najgorszym crapie. W Fame MMA wiele rzeczy mi się nie podoba, jak kultura niektórych osób na konferencjach, jakby wszyscy byli grzeczni mało kto by się tym zainteresował, ale niektóre walki przez te 3 gale mieli naprawdę spoko.