Wizjer reaktywacja #99

in sp-group •  2 months ago  (edited)

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@fueraMjanma: raj czy piekło?


1.jpg"Nie wszyscy natomiast wiedzą, że w tym kraju toczy się najdłuższy złożony konflikt na świecie. Walki etniczne są prowadzone w wielu stanach, a jednocześnie cały czas jest napięta sytuacja pomiędzy rządem, a wojskiem mimo, że junta już od długiego czasu nie sprawuje władzy nad Birmą."


@fuera przedstawia nam oblicze Mjanmy z nieco innej strony niż ta do której zdążyliśmy przywyknąć. Co takiego dzieje się w tym pięknym miejscu i jaki ma to wpływ na turystów? Zapraszamy do artykułu.

3. przerywnik.jpg

@jo-hannesHarry Hole – niepokorny glina


2.jpg


"Harry Hole jest kolejnym produktem, klasycznym przykładem bohatera, który ma za zadanie dostarczać nam emocjonujących chwil przy lekturze kryminałów autorstwa Jo Nesbø"


@jo-hannes przedstawia nam książkową postać kryminalną wpasowującą się w dotychczasowy schemat tworzenia takich postaci. Dlaczego nie jest to nic nowego a jedynie nieco podrasowana kopia poprzedników- dowiecie się z tekstu autora.

3. przerywnik.jpg

@verticallifeSądny dzień Rysów zimą.


3.jpg"Na jutro zapowiadają piękną pogodę, jednak mamy świadomość tego, że po dwóch dniach mocnego wiatru ze śniegiem, nawiane dechy będą już na tyle związane by przenosić naprężenia a tym samym wyzwolić lawinę, a dodatkowo mogą być ciężkie do rozpoznania, bo zostaną przysypane świeżym śniegiem. Dlatego też decydujemy się zaatakować jeszcze dzisiaj."

@verticallife zabiera nas w drugą część swojej mroźnej podróży w naszych pięknych Polskich górach. Polecamy przygotować ciepłą herbatę, kliknąć w link i przenieść się razem z autorem tekstu w tę ekscytującą drogę.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #93


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Poszły upvote a nawet co nieco skomentowałem :)


Congratulations @sp-group!
You raised your level and are now a Minnow!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!