Wizjer reaktywacja #95

in sp-group •  2 months ago 

wizjer.jpg


Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@hallmannW marcu jak w garncu z rycarami


1.jpg"W Królestwie Bez Kresu nie ma ani tęczy, ani skrzata w zielonym kapeluszu. Jest za to garnek z rycarami, które od dłuższego czasu planuję rzucić w obieg."


@hallmann mówi nam o tym co jest a czego nie ma w Królestwie Bez Kresu... a tak właściwie mówi nam co tam będzie. Dla niektórych zabrzmi to może jak czarna magia ale to tylko potwierdza, że Królestwo Bez Kresu jest miejscem magicznym. Warto zaznajomić się z tą i z poprzednimi notkami autora na temat KBK.

3. przerywnik.jpg

@akademia-smAkademia SteemMonsters: Białe abc...


2.png"Splinter biały składa się z 17 różnych kart. Wśród nich znajdziemy zarówno summonerów jak i potwory o różnej rzadkości występowania. Każda z kart zostanie pokrótce omówiona poniżej."


@akademia-sm kolejny raz zdradza nam tajniki gry w blokchainowe potwory. Dobrze przygotowany post dotyczący białego splintera oraz poprzednie teksty bez wątpienia bardzo dobrze przygotują każdego potencjalnego gracza.

3. przerywnik.jpg

@ptakuFORTECA - co słychać na scenie (na przykładzie koncertu z Koła 09.03.19)

"Dziś chciałem pokazać Wam co słychać na scenie w czasie koncertu.
Jest to zupełnie inne brzmienie, niż słuchacz otrzymuje będąc przed sceną. Absolutnie saute, bez efektów, które dodaje realizator ze swojego stołu."

@ptaku wpuszcza nas na scenę swojego zespołu. Udowadnia, że punkt słyszenia zależy od punktu siedzenia na przykładzie kilku utworów Fortecy. Jeżeli poza samą ciekawostką przedstawioną nam przez użytkownika zainteresuje Was dodatkowo jego muzyka to przypominamy, że zespół ma w planach zakończyć koncertowanie, więc śpieszmy się na koncerty póki jeszcze mamy taką możliwość.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #88


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!