Niedźwiedziowe dyskusje #1

in sp-group •  last month 

Niedźwiedziowe dyskusje, czyli...„Zapytaj Niedźwiedzia” - reaktywacja.

Niniejszym przywracamy do życia serię cieszącą się niegdyś sporą popularnością wśród społeczności polskiej. Czy uda nam się nas samych trochę rozruszać? Zobaczymy!

Na czym to będzie polegało?

W skrócieCo tydzień ukaże się post inicjujący nową dyskusję. Tematy będą wybierane spośród Waszych propozycji, nie licząc dzisiejszego odcinka. Każdy z Was będzie mógł się wypowiedzieć na dany temat w komentarzu pod postem, liczymy na żywe (acz kulturalne) dyskusje! Autorzy najciekawszych i bogatych merytorycznie komentarzy zostaną nagrodzeni.

A teraz szczegóły.


  • Niniejszy post informacyjny jest jednocześnie początkiem zabawy, na końcu artykułu znajdziecie pierwszy temat do dyskusji.

  • Każdy następny temat możecie zaproponować sami - prosimy Was o zamieszczanie propozycji w komentarzach pod tym artykułem lub pod każdym kolejnym odcinkiem serii. W przypadku braku propozycji temat zostanie ustalony odgórnie.

  • Kolejne odcinki serii będą się ukazywały w każdą sobotę.

  • Dyskusja będzie się odbywała w komentarzach pod postem inicjującym.

  • Można również wypowiedzieć się w formie własnego artykułu, prosimy wtedy o dodanie w komentarzu linka do swojego wpisu.

  • Najciekawsze komentarze w dyskusji będą nagradzane.

  • Wpisy zawierające wulgaryzmy i osobiste „wycieczki” lub te merytorycznie niezwiązane z dyskusją nie będą brane pod uwagę przy wynagradzaniu. Netykieta przede wszystkim!

Zakładamy, że zasady wynagradzania komentarzy będą się krystalizować wraz z rozwojem serii.
Mamy nadzieję, że to nie nagrody będą głównym motywatorem :)

Na co liczymy?Chcemy nieco rozruszać polskojęzyczną społeczność. Nawet jeśli nie masz czasu albo pomysłu, by napisać artykuł, będzie to okazja dla zaprezentowania siebie i swoich poglądów dotyczących wielu aspektów życia. Jeśli jesteś stosunkowo nowym użytkownikiem albo nie wiesz, jak się wypromować – może to dobry sposób, by dać się poznać? Mamy nadzieję, że każdy wyniesie z udziału coś dla siebie.

Temat na dziś:

"Wygrywasz milion złotych. Jak wyglądałyby Twoje wymarzone wakacje?"

fantasy-3502188_1280.jpg

Serdecznie zapraszamy Was do zabawy i czekamy na propozycje tematów do kolejnych odcinków!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Wakacje to dla mnie niekoniecznie wyjazd czy podróż w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.
Wakacje to odpoczynek i ma on różne oblicza. Milion złotych zdjąłby mi z barków ciężar strachu o byt materialny, który pomimo tego, że radzę sobie całkiem nieźle, nigdy mnie nie do końca nie opuszcza. Jest coraz słabszy, bo dzieci rosną i są w stanie same o siebie zadbać, nawet gdyby mnie zabrakło lub gdybym zawiodła.
O tak, milion pozwoliłby mi nareszcie odpocząć od własnych obaw.

W wymarzoną podróż zaś wybieram się za 4 miesiące, ale nie jest jeszcze w całości opłacona... Dlatego każdy milion (tudzież jego część) byłby mile widziany ;)

Przeznaczyłbym na regularne zwiedzanie świata, w formie wielu mniejszych wypadów, nie jakiegoś jednego wielkiego wypadu "na bogato" na jachcie czy czegoś takiego. Przykładowo wypad do Tajlandii, powrót do domu, potem przygotowania i wypad do Kanady, powrót do domu etc. Tak po prostu :)