Niedźwiedziowe dyskusje #1

in #sp-group4 years ago

Niedźwiedziowe dyskusje, czyli...„Zapytaj Niedźwiedzia” - reaktywacja.

Niniejszym przywracamy do życia serię cieszącą się niegdyś sporą popularnością wśród społeczności polskiej. Czy uda nam się nas samych trochę rozruszać? Zobaczymy!

Na czym to będzie polegało?

W skrócieCo tydzień ukaże się post inicjujący nową dyskusję. Tematy będą wybierane spośród Waszych propozycji, nie licząc dzisiejszego odcinka. Każdy z Was będzie mógł się wypowiedzieć na dany temat w komentarzu pod postem, liczymy na żywe (acz kulturalne) dyskusje! Autorzy najciekawszych i bogatych merytorycznie komentarzy zostaną nagrodzeni.

A teraz szczegóły.


  • Niniejszy post informacyjny jest jednocześnie początkiem zabawy, na końcu artykułu znajdziecie pierwszy temat do dyskusji.

  • Każdy następny temat możecie zaproponować sami - prosimy Was o zamieszczanie propozycji w komentarzach pod tym artykułem lub pod każdym kolejnym odcinkiem serii. W przypadku braku propozycji temat zostanie ustalony odgórnie.

  • Kolejne odcinki serii będą się ukazywały w każdą sobotę.

  • Dyskusja będzie się odbywała w komentarzach pod postem inicjującym.

  • Można również wypowiedzieć się w formie własnego artykułu, prosimy wtedy o dodanie w komentarzu linka do swojego wpisu.

  • Najciekawsze komentarze w dyskusji będą nagradzane.

  • Wpisy zawierające wulgaryzmy i osobiste „wycieczki” lub te merytorycznie niezwiązane z dyskusją nie będą brane pod uwagę przy wynagradzaniu. Netykieta przede wszystkim!

Zakładamy, że zasady wynagradzania komentarzy będą się krystalizować wraz z rozwojem serii.
Mamy nadzieję, że to nie nagrody będą głównym motywatorem :)

Na co liczymy?Chcemy nieco rozruszać polskojęzyczną społeczność. Nawet jeśli nie masz czasu albo pomysłu, by napisać artykuł, będzie to okazja dla zaprezentowania siebie i swoich poglądów dotyczących wielu aspektów życia. Jeśli jesteś stosunkowo nowym użytkownikiem albo nie wiesz, jak się wypromować – może to dobry sposób, by dać się poznać? Mamy nadzieję, że każdy wyniesie z udziału coś dla siebie.

Temat na dziś:

"Wygrywasz milion złotych. Jak wyglądałyby Twoje wymarzone wakacje?"

fantasy-3502188_1280.jpg

Serdecznie zapraszamy Was do zabawy i czekamy na propozycje tematów do kolejnych odcinków!

Sort:  

Wakacje to dla mnie niekoniecznie wyjazd czy podróż w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.
Wakacje to odpoczynek i ma on różne oblicza. Milion złotych zdjąłby mi z barków ciężar strachu o byt materialny, który pomimo tego, że radzę sobie całkiem nieźle, nigdy mnie nie do końca nie opuszcza. Jest coraz słabszy, bo dzieci rosną i są w stanie same o siebie zadbać, nawet gdyby mnie zabrakło lub gdybym zawiodła.
O tak, milion pozwoliłby mi nareszcie odpocząć od własnych obaw.

W wymarzoną podróż zaś wybieram się za 4 miesiące, ale nie jest jeszcze w całości opłacona... Dlatego każdy milion (tudzież jego część) byłby mile widziany ;)

Przeznaczyłbym na regularne zwiedzanie świata, w formie wielu mniejszych wypadów, nie jakiegoś jednego wielkiego wypadu "na bogato" na jachcie czy czegoś takiego. Przykładowo wypad do Tajlandii, powrót do domu, potem przygotowania i wypad do Kanady, powrót do domu etc. Tak po prostu :)

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.05
JST 0.023
BTC 16939.43
ETH 1274.62
USDT 1.00
SBD 2.09