Wizjer reaktywacja #119 [polish content review]

in sp-group •  4 months ago 

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@ciekawskiJak żyć długo i w dostatku? 1/2


1.jpg


"Nie ma "jednego dziwnego sposobu na" przez który "lekarze i bankierzy Cię znienawidzą". Jednak mimo to artykuł będzie właśnie o tym - jak żyć długo i jak być bogatym."


@ciekawski już w pierwszych słowach swojego artykułu zabija naszą nadzieje na uzyskanie bezcennej wiedzy na temat długiego zdrowego życia i bogactwa. Mimo wszystko polecamy zapoznać się z tekstem do końca gdyż mimo iż złotej recepty tam nie znajdziemy to na pewno poznamy po krótce historię badań, które miały na celu poznać właśnie tę receptę.

3. przerywnik.jpg

@bartheekYazoo - Three Pieces 3CD (2018)


2.jpg


"Polowałem na ten album od listopada 2018 roku, gdy pierwszy raz zobaczyłem go w Media Markt i miałem go wtedy kupić, lecz nie miałem już pieniędzy. Później jak chciałem kupić ten album, to go już nie było, ale w końcu udało mi się go zakupić."


@bartheek publikuje tekst o tytule wskazującym na recenzje albumu muzycznego. Gdy jednak klikniemy w tekst okazuje się, że jest on długi i dotyczy wszystkiego co związane jest z zespołem a zakupienie albumu tego zespołu było jedynie motywacją do napisania artykułu.

3. przerywnik.jpg

@puniaMałe wycieczki po wyspie Korfu (1) - miejscowość Kassiopi.


3.jpg


"Kassiopi, to niewielka miejscowość, leżąca na północno-wschodnim wybrzeżu greckiej wyspy Korfu."

@punia zabiera nas w pierwszą wspólną podróż. Użytkowniczka sama daje nam do zrozumienia, że jest to początek dłuższej podróżniczej serii. Na pierwszy rzut idzie Kassiopi, zapraszamy do podróży!

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!