Wizjer reaktywacja #117 [polish content review]

in sp-group •  6 months ago 

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@hankreirdenCzy można było iść z Niemcami na Rosję?


1.png


"Polska to taki kraj, leżący między Niemcami a Rosją. Taka geopolityczna charakterystyka jest, rzecz jasna, banałem. Jednak z tego frazesu wynikają bardzo poważne konsekwencje dla kraju, muszącego zmagać się z takim położeniem."


@hankreirden opowiada nam o ciekawej książce, której autor Piotr Zychowicz uważa, że porozumienie z okupantem mogło wyjść Polsce na dobre w czasach drugiej wojny światowej. Jak zdaniem autora książki Polska powinna się zachować a czego nie robić w ogóle - dowiecie się z tekstu użytkownika.

3. przerywnik.jpg

@lesiopmJeszcze Facebook, czy może już Dark Web?


2.jpg


"Zapewne wyobrażamy sobie zakapturzonego hakera skrywającego się w czeluściach Dark Webu albo kogoś takiego jak Mr. Robot. W rzeczywistości sprawy mają się zupełnie inaczej, kontakt z takimi grupami jest o wiele prostszy i bardziej przyziemny niż większości się wydaje."


@lesiopm mówi nam o śledztwie grupy zajmującej się cyberbezpieczeństwem. Dane przedstawione w tekście są przerażające a ilość członków grup przestępcych na facebooku ogromna. Zapraszamy do tekstu autora byście mogli dowiedzieć się jak na prawdę wygląda facebook od tej drugiej, niebezpiecznej strony.

3. przerywnik.jpg

@jo-hannesRodzice! Jeżeli nie chcecie popełnić błędu koniecznie sięgnijcie po „Koralinę” Neila Gaimana. Bajka czy nękająca nas rzeczywistość?


3.jpg


"Autor przenosząc nas do swych wymyślonych światów, nie robi tego bez celu. Za każdym razem spacerując razem z jego bohaterami po zaczarowanych krainach, w końcu docieramy do tego co nam chce tak naprawdę przekazać, a przekaz ten ubiera w genialną formę."

@jo-hannes omawia dla nas książkę o dziecku, ale niekoniecznie dla dziecka. Morał tego dzieła kierowany jest głównie do rodziców i to dorosłych właśnie czytelników zapraszamy do tekstu użytkownika, być może zachęci on Was do tej lektury, a wydaje się, że na prawdę warto.

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!