Wizjer reaktywacja #115 [polish content review]

in sp-group •  5 months ago 

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@szymonwsieciDni Druku 3D w Kielcach 2019


1.jpg


"Ponadto na targach meldują się firmy z branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą prototypowania. Wydarzenie to stało się jednym z najważniejszych spotkań w Europie Środkowej i Wschodniej w ostatnich latach."


@szymonwsieci zdaje nam relacje z Dni Druku 3D w Kielcach. W swoim artykule poza subiektywną opinią autor umieszcza wiele zdjęć oraz spis firm, które pokazały się na targach. Tekst ten jest bardzo obszerny i dopracowany, polecamy go każdemu, nawet tym, którzy nie interesują się temat drukarek 3D.

3. przerywnik.jpg

@jacentysRoladki z cukinii z łososiem


2.jpg


"SMACZNEGO"


@jacentys prezentuje nam bardzo ciekawą i smakowicie wyglądającą przekąskę. Do jej przyrządzenia wcale nie potrzeba wielu składników i dużej ilości czasu. Sprawdźcie sami klikając w link do notki.

3. przerywnik.jpg

@hallmannA to Polska właśnie #17: Góra Świętego Marcina


3.jpg


"I przypomniałem sobie wówczas Tarnów i ten święty spokój, i chłopca, który widząc jak niosę karabin snajperski (replikę ASG) w pokrowcu po gitarze powiedział o tym mamie, a ta rzekła mu, by głupot nie opowiadał."

@hallmann w kolejnym artykule swojej serii "A to Polska właśnie" prezentuje nam zdjęcia z Tarnowa opatrzone tekstem i wpomnieniami autora.

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!