Wizjer reaktywacja #109 [polish content review]

in sp-group •  7 months ago 

wizjer — kopia.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@merdiDystrykt 9 - dramat społeczny


1.jpg


" Siła obrazu Neill Blomkampa opiera się na prostych ale niezwykle skutecznych chwytach. Pierwszy to odwrócenie standardowego schematu o kosmitach w których przybysze z kosmosu są najeźdźcami. Tu są imigrantami, a nie agresorami."


@merdi recenzuje film, łamiący schematy. Mowa tu o filmie "Dystrykt 9" opowiadającym o kosmitach, którzy po dotarciu na Ziemię zostali przez ludzi odizolowani. Zapraszamy do artykułu wszystkich, szczególnie tych, którzy uważają, że nie da się zrobić dobrego dramatu, w którym "obcy" są krzywdzeni przez ludzi. To nie jest kolejny film SF o agresywnych kosmitach.

3. przerywnik.jpg

@rozkuIMPRESJA


2.jpg


"Ludzka pamięć jest zawodna, i wielu z nas uważa to za pozytyw.
Ale są też i takie sytuacje, które zupełnie mimowolnie zostają w nas na zawsze (nawet te niepożądane)."


@rozku dzieli się z nami swoim niesamowitym wspomnieniem. Wielu ludzi zapomniało by o tej sytuacji już po kilku dniach i na pewno nie rozmyślało by o niej tak głęboko jak autorka tekstu. Minęło wiele lat, a w głowie tak jak by to było wczoraj. Zapraszamy byście dowiedzieli się czym jest impresja i jak doświadczyła jej @rozku.

3. przerywnik.jpg

@sorhanckrulSuspiria (2018) - rozczarowanie?


3.jpg


"Pierwsza "Suspiria" była filmem wyjątkowym i jak na standardy swojego gatunku - dziełem wręcz genialnym. Niedawno powstał jego reboot w reżyserii cenionego za "Tamte dni, tamte noce" Luca Guadagnino. Czy udało mu się chociaż odrobinę dorównać jakością do pierwowzoru?"

@sorhanckrul opowiada nam o filmie "Suspiria" będącym nową wersją starszego już filmu. Jakie są plusy i minusy oraz czy warto samemu udać się na seans dowiecie się klikając w link do tekstu.

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!