Wizjer reaktywacja #105 [Polish content review]

in sp-group •  5 months ago 

wizjer — kopia.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@sp-groupWiosenne podarki etap drugi


1.jpg


"Przedwczoraj każdemu została wylosowana osoba, dla której będzie musiał przygotować paczkę niespodziankę. Każdy otrzymał tę informację w prywatnej wiadomości"


@suchy i @czaszi informują nas, że zaproponowana przez nich zabawa właśnie wkroczyła w kolejny etap. Osoby chętne do wymiany podarkami zostały połączone w pary. Kto dostanie prezent swoich marzeń, kto dostanie rózgę? Z niecierpliwością wyczekujemy na posty użytkowników, którzy za niedługo odbiorą już swoje tajemnicze prezenty.

3. przerywnik.jpg

@fangirBrzozówka prosto z drzewa-najzdrowsza woda!


2.png


"Czy to można spożywać ktoś zapyta? A jakże! Jest przepyszna, świeża a co najważniejsze jak się okazuje to najzdrowsza woda jaką mój organizm miał do tej pory okazję przyswoić."


@fangir dzieli się z nami wiedzą jaką uzyskał podczas swojej pracy przy wykańczaniu dachów. Tym razem nie jest to profesjonalny poradnik dotyczący zawodu a notka o właściwościach soku brzozowego. Co wspólnego ma to drzewo z pracą użytkownika? Dowiecie się tego z tekstu, ale przede wszystkim dowiecie się kilku ciekawostek na temat tego drzewnego soku.

3. przerywnik.jpg

@callorypherŚmierć na ekranie – sesja #10


3.jpg


"Zaczęło się oczywiście od przeklętego artefaktu, w postaci rubinowego pająka. Wykradziony ze starej świątyni jeszcze zanim trafili tam gracze, zostawiał po sobie krwawy ślad, którym podążała drużyna."

@callorypher po raz kolejny swoją notatkę poświęca opisowi sesji gry RPG. Nawet jeżeli sam temat tych gier nigdy dotąd Was nie interesował, być może czytając kolejne posty użytkownika postanowicie zgłębić wiedzę a może nawet samemu rozegrać podobną sesję.

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!