You are viewing a single comment's thread from:RE: А что нам скажет товарищ "Макаров"?View the full contextView the direct parentnklm (67)mutedFounder juristin RU Steem • 3 years ago Ну и тут сабж вобщем тоже "пошумел через трубу"... калибром 9мм, б-ггг...